Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
20.406,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 20406.31 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 24 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT98Satıcı: BT Teknoloji
20.747,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 20747.58 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT98Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.118,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 21118.59 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 24 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT98Satıcı: BT Teknoloji
21.417,66 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 21427.66 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 24 Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u Bt98Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.862,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 21862.02 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT137 i5-1235U 24 GB 2 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
21.881,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 21881.53