Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
25.029,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 25029.16 Dell Vostro 3520 İ7-1255U 2 Tb 16 Gb 120Hz 15.6" Freedos N1608pvnb3520_u Zi705Satıcı: Zitek Bilişim
25.695,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
2 25695.93 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 16 GB 120HZ 15.6" Freedos N1608PVNB3520_U Zi705Satıcı: Zitek Bilişim
25.836,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 25836.39 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 16 GB 120HZ 15.6" Freedos N1608PVNB3520-U Zi705 N1608PVNB3520-U705Satıcı: Zitek Bilişim
26.431,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 26431.08 Dell Vostro 3520 N1608Pvnb3520_U Zi705 Intel Core i7 1255U 15.6" 16 GB RAM 2 TB SSD 120 Hz FreeDOS LaptopSatıcı: zitek bilişim
26.912,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 26912.90 Dell Vostro 3520 I7-1255U 2 Tb 16 GB 120HZ 15.6" Freedos N1608PVNB3520_U ZI705 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
26.914,38 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 26924.38 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 16 GB 120HZ 15.6" Freedos N1608PVNB3520_U Zi705Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
27.143,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
7 27143.62