Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Zitek Bilişim
27.263,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
1 27263.75 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 32 GB 120HZ 15.6" Freedos N1608PVNB3520_U Zi708Satıcı: Zitek Bilişim
27.412,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 27412.86 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 32 GB 120HZ 15.6" Freedos N1608PVNB3520-U Zi708 N1608PVNB3520-U708Satıcı: Zitek Bilişim
28.043,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 28043.76 Dell Vostro 3520 N1608PVNB3520_UZi708 i7-1255U 32 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
28.178,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 28178.40 Dell Vostro 3520 N1608Pvnb3520_U Zi708 Intel Core i7 1255U 15.6" 32 GB RAM 2 TB SSD 120 Hz FreeDOS LaptopSatıcı: zitek bilişim
28.555,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28555.06 Dell Vostro 3520 I7-1255U 2 Tb 32 GB 120HZ 15.6" Freedos N1608PVNB3520_U ZI708 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
29.111,11 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 29121.11