Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Zitek Bilişim
28.803,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 28803.66 Dell Vostro 3520 i7-1255U 1 TB 64 GB 120HZ 15.6" Freedos N1608PVNB3520_U Zi713Satıcı: Zitek Bilişim
28.961,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
2 28961.26 Dell Vostro 3520 N1608PVNB3520_UZi713 i7-1255U 64 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
29.298,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 29298.28 Dell Vostro 3520 N1608Pvnb3520_U Zi713 Intel Core i7 1255U 15.6" 64 GB RAM 1 TB SSD 120 Hz FreeDOS LaptopSatıcı: zitek bilişim
30.167,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 30167.97 Dell Vostro 3520 I7-1255U 1 Tb 64 GB 120HZ 15.6" Freedos N1608PVNB3520_U ZI713 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
30.755,43 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 30765.43