Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
29.540,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 29540.69 Dell Vostro 3520 İ7-1255U 2 Tb 64 Gb 120Hz 15.6" Freedos N1608pvnb3520_u Zi714Satıcı: Zitek Bilişim
29.984,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 29984.72 Dell Vostro 3520 N1608Pvnb3520_U Zi714 Intel Core i7 1255U 15.6" 64 GB RAM 2 TB SSD 120 Hz FreeDOS LaptopSatıcı: zitek bilişim
31.405,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 31405.03 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 64 GB 120HZ 15.6" Freedos N1608PVNB3520_U Zi714Satıcı: Zitek Bilişim
31.405,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 31405.03 Dell Vostro 3520 I7-1255U 2 Tb 64 GB 120HZ 15.6" Freedos N1608PVNB3520_U ZI714 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
31.406,74 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 31416.74