Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
26.547,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 26547.46 Dell Vostro 3520 İ7-1255U 2 Tb 8 Gb 120Hz 15.6" Win10 Pro N1608pvnb3520_u Zi717 27.139,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
2 27139.27 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 8 GB 120HZ 15.6" Win10 Pro N1608PVNB3520_U Zi717Satıcı: Zitek Bilişim
27.287,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 27287.70 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 8 GB 120HZ 15.6" Win10 Pro N1608PVNB3520-U Zi717 N1608PVNB3520-U717Satıcı: Zitek Bilişim
27.915,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 27915.72 Dell Vostro 3520 I7-1255U 2 Tb 8 GB 120HZ 15.6" WIN10 Pro N1608PVNB3520_U ZI717 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
28.426,23 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 28436.23 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 8 GB 120HZ 15.6" Win10 Pro N1608PVNB3520_U Zi717Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
28.668,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 28678.35