Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 27964.04 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 16 GB 120HZ 15.6" Win10 Pro N1608PVNB3520_U Zi720Satıcı: Zitek Bilişim
28.117,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 28117.01 Dell Vostro 3520 N1608PVNB3520_UZi720 i7-1255U 16 GB 2 TB SSD 15.6" W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
28.415,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 28415.06 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 16 GB 120HZ 15.6" Win10 Pro N1608PVNB3520-U Zi720 N1608PVNB3520-U720Satıcı: Zitek Bilişim
28.764,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 28764.08 Dell Vostro 3520 I7-1255U 2 Tb 16 GB 120HZ 15.6" WIN10 Pro N1608PVNB3520_U ZI720 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
29.290,15 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 29300.15