Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
28 dk önceki fiyat
1 28096.13 Dell Vostro 3520 i7-1255U 1 TB 32 GB 120HZ 15.6" Win10 Pro N1608PVNB3520_U Zi722Satıcı: Zitek Bilişim
28.249,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 28249.83 Dell Vostro 3520 N1608PVNB3520_UZi722 i7-1255U 32 GB 1 TB SSD 15.6" W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
28.554,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
3 28554.01 Dell Vostro 3520 i7-1255U 1 TB 32 GB 120HZ 15.6" Win10 Pro N1608PVNB3520-U Zi722 N1608PVNB3520-U722Satıcı: Zitek Bilişim
28.899,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28899.95 Dell Vostro 3520 N1608Pvnb3520_U Zi722 Intel Core i7 1255U 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 120 Hz W10Pro LaptopSatıcı: zitek bilişim
29.426,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 29426.90 Dell Vostro 3520 I7-1255U 1 Tb 32 GB 120HZ 15.6" WIN10 Pro N1608PVNB3520_U ZI722 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
29.428,51 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 29438.51