Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
30.408,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 30408.29 Dell Vostro 3520 İ7-1255U 1 Tb 64 Gb 120Hz 15.6" Win10 Pro N1608pvnb3520_u Zi728 30.809,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 30809.49 Dell Vostro 3520 i7-1255U 1 TB 64 GB 120HZ 15.6" Win10 Pro N1608PVNB3520_U Zi728Satıcı: Zitek Bilişim
30.978,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 30978.15 Dell Vostro 3520 N1608Pvnb3520_U Zi728 i7 1255U 15.6" 64 GB RAM 1 TB SSD 120 Hz W10Pro LaptopSatıcı: zitek bilişim
32.268,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 32268.90 Dell Vostro 3520 I7-1255U 1 Tb 64 GB 120HZ 15.6" WIN10 Pro N1608PVNB3520_U ZI728 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
32.270,67 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 32280.67 Dell Vostro 3520 i7-1255U 1 TB 64 GB 120HZ 15.6" Win10 Pro N1608PVNB3520_U Zi728Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
32.545,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 32555.53