Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
31.926,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 31926.60 Dell Vostro 3520 İ7-1255U 2 Tb 64 Gb 120Hz 15.6" Win10 Pro N1608pvnb3520_u Zi729Satıcı: Zitek Bilişim
32.252,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 32252.83 Dell Vostro 3520 N1608Pvnb3520_U Zi729 i7 1255U 15.6" 64 GB RAM 2 TB SSD 120 Hz W10Pro LaptopSatıcı: zitek bilişim
33.780,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 33780.68 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 64 GB 120HZ 15.6" Win10 Pro N1608PVNB3520_U Zi729Satıcı: Zitek Bilişim
33.780,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 33780.68 Dell Vostro 3520 I7-1255U 2 Tb 64 GB 120HZ 15.6" WIN10 Pro N1608PVNB3520_U ZI729 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
33.782,53 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 33792.53