Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
23.340,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 23340.26 Dell Vostro 3520 N1608PVNB3520_UZi730 i7-1255U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
23.944,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 23944.65 Dell Vostro 3520 İ7-1255U 512 Gb 8 Gb 120Hz 15.6" Win11 Pro N1608pvnb3520_u Zi730 24.664,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 24664.98 Dell Vostro 3520 i7-1255U 512 GB 8 GB 120HZ 15.6" Win11 Pro N1608PVNB3520_U Zi730Satıcı: Zitek Bilişim
24.799,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 24799.74 Dell Vostro 3520 i7-1255U 512 GB 8 GB 120HZ 15.6" Win11 Pro N1608PVNB3520-U Zi730 N1608PVNB3520-U730Satıcı: Zitek Bilişim
25.370,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
5 25370.63 Dell Vostro 3520 i7-1255U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N5305PVNB3520UBU BT78Satıcı: BT TEKNOLOJİ
25.597,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 25597.72 Dell Vostro 3520 I7-1255U 512 GB 8 GB 120HZ 15.6" WIN11 Pro N1608PVNB3520_U ZI730 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
25.834,47 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 25844.47 Dell Vostro 3520 i7-1255U 512 GB 8 GB 120HZ 15.6" Win11 Pro N1608PVNB3520_U Zi730Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
26.054,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 26064.52 Dell Vostro 3520 N5305Pvnb3520Ubu Bt78 Intel Core i7 1255U 15.6" 8 GB RAM 512 GB SSD FHD W11Pro LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
26.091,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 26091.94 Dell Vostro 3520 I7-1255U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N5305PVNB3520UBUBT78 N5305PVNB3520UBU BT78Satıcı: BT Teknoloji
26.119,61 TL + Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
10 26129.61