Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
20 dk önceki fiyat
1 27180.52 Dell Vostro 3520 i7-1255U 1 TB 16 GB 120HZ 15.6" Win11 Pro N1608PVNB3520_U Zi734Satıcı: Zitek Bilişim
27.329,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 27329.16 Dell Vostro 3520 i7-1255U 1 TB 16 GB 120HZ 15.6" Win11 Pro N1608PVNB3520-U Zi734 N1608PVNB3520-U734Satıcı: Zitek Bilişim
27.958,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 27958.14 Dell Vostro 3520 N1608PVNB3520_UZi734 i7-1255U 16 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
28.090,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 28090.84 Dell Vostro 3520 N1608Pvnb3520_U Zi734 i7 1255U 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD 120 Hz W11Pro LaptopSatıcı: zitek bilişim
28.467,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 28467.87 Dell Vostro 3520 I7-1255U 1 Tb 16 GB 120HZ 15.6" WIN11 Pro N1608PVNB3520_U ZI734 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
29.022,23 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 29032.23