Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
28.123,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 28123.16 Dell Vostro 3520 İ7-1255U 2 Tb 16 Gb 120Hz 15.6" Win11 Pro N1608pvnb3520_u Zi735 28.637,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 28637.18 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 16 GB 120HZ 15.6" Win11 Pro N1608PVNB3520_U Zi735Satıcı: Zitek Bilişim
28.793,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 28793.86 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 16 GB 120HZ 15.6" Win11 Pro N1608PVNB3520-U Zi735 N1608PVNB3520-U735Satıcı: Zitek Bilişim
29.456,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 29456.48 Dell Vostro 3520 N1608Pvnb3520_U Zi735 i7 1255U 15.6" 16 GB RAM 2 TB SSD 120 Hz W11Pro LaptopSatıcı: zitek bilişim
29.993,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 29993.60 Dell Vostro 3520 I7-1255U 2 Tb 16 GB 120HZ 15.6" WIN11 Pro N1608PVNB3520_U ZI735 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
29.995,24 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 30005.24