Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
23.944,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 23944.65 Dell Vostro 3520 İ7-1255U 512 Gb 8 Gb 120Hz 15.6" Win11 Home N1608pvnb3520_u Zi745 24.664,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 24664.98 Dell Vostro 3520 i7-1255U 512 GB 8 GB 120HZ 15.6" Win11 Home N1608PVNB3520_U Zi745Satıcı: Zitek Bilişim
24.799,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 24799.74 Dell Vostro 3520 i7-1255U 512 GB 8 GB 120HZ 15.6" Win11 Home N1608PVNB3520-U Zi745 N1608PVNB3520-U745Satıcı: Zitek Bilişim
25.370,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 25370.63 Dell Vostro 3520 I7-1255U 512 GB 8 GB 120HZ 15.6" WIN11 Home N1608PVNB3520_U ZI745 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
25.834,47 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 25844.47 Dell Vostro 3520 i7-1255U 512 GB 8 GB 120HZ 15.6" Win11 Home N1608PVNB3520_U Zi745Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
26.054,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 26064.52