Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
26.981,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
1 26981.26 Dell Vostro 3520 İ7-1255U 2 Tb 8 Gb 120Hz 15.6" Win11 Home N1608pvnb3520_u Zi747 27.551,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 27551.66 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 8 GB 120HZ 15.6" Win11 Home N1608PVNB3520_U Zi747Satıcı: Zitek Bilişim
27.702,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 27702.35 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 8 GB 120HZ 15.6" Win11 Home N1608PVNB3520-U Zi747 N1608PVNB3520-U747Satıcı: Zitek Bilişim
28.339,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28339.90 Dell Vostro 3520 I7-1255U 2 Tb 8 GB 120HZ 15.6" WIN11 Home N1608PVNB3520_U ZI747 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
28.858,19 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 28868.19 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 8 GB 120HZ 15.6" Win11 Home N1608PVNB3520_U Zi747Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
29.103,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 29103.99