Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
16 dk önceki fiyat
1 27180.52 Dell Vostro 3520 i7-1255U 1 TB 16 GB 120HZ 15.6" Win11 Home N1608PVNB3520_U Zi749Satıcı: Zitek Bilişim
27.329,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 27329.16 Dell Vostro 3520 N1608PVNB3520_UZi749 i7-1255U 16 GB 1 TB SSD 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
28.090,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 28090.84 Dell Vostro 3520 N1608Pvnb3520_U Zi749 Intel Core i7 1255U 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD W11Home LaptopSatıcı: zitek bilişim
28.467,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 28467.87 Dell Vostro 3520 I7-1255U 1 Tb 16 GB 120HZ 15.6" WIN11 Home N1608PVNB3520_U ZI749 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
29.022,23 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 29032.23