Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
29.237,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 29237.03 Dell Vostro 3520 İ7-1255U 2 Tb 32 Gb 120Hz 15.6" Win11 Home N1608pvnb3520_u Zi753 29.696,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
2 29696.05 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 32 GB 120HZ 15.6" Win11 Home N1608PVNB3520_U Zi753Satıcı: Zitek Bilişim
29.858,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 29858.58 Dell Vostro 3520 N1608Pvnb3520_U Zi753 Intel Core i7 1255U 15.6" 32 GB RAM 2 TB SSD W11Home LaptopSatıcı: zitek bilişim
31.102,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 31102.68 Dell Vostro 3520 I7-1255U 2 Tb 32 GB 120HZ 15.6" WIN11 Home N1608PVNB3520_U ZI753 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
31.104,38 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 31114.38 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 32 GB 120HZ 15.6" Win11 Home N1608PVNB3520_U Zi753Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
31.369,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 31379.31