Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
32.360,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 32360.40 Dell Vostro 3520 İ7-1255U 2 Tb 64 Gb 120Hz 15.6" Win11 Home N1608pvnb3520_u Zi759Satıcı: Zitek Bilişim
32.665,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 32665.21 Dell Vostro 3520 N1608Pvnb3520_U Zi759 Intel Core i7 1255U 15.6" 64 GB RAM 2 TB SSD W11Home LaptopSatıcı: zitek bilişim
34.212,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 34212.61 Dell Vostro 3520 i7-1255U 2 TB 64 GB 120HZ 15.6" Win11 Home N1608PVNB3520_U Zi759Satıcı: Zitek Bilişim
34.212,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 34212.61 Dell Vostro 3520 I7-1255U 2 Tb 64 GB 120HZ 15.6" WIN11 Home N1608PVNB3520_U ZI759 - SiyahSatıcı: Zitek Bilişim
34.214,48 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 34224.48