Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
12.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 12999.00 Dell Vostro 3520 i3-1215U 16GB 256GB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos N1614PVNB3520U 002Satıcı: notebookstore
14.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 14199.00 Dell Vostro 3520 İ3-1215U 16Gb 256Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Freedos N1614pvnb3520u 002 14.530,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
3 14530.65 DELL Vostro 3520 i3-1215U 16GB 256GB SSD 15.6\" FHD 120Hz Freedos N1614PVNB3520U 002 14.688,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 14698 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 16GB 256GB SSD 15.6" Fhd 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 002Satıcı: notebookstore
14.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 14709 DELL Vostro 3520 Intel Core i3-1215U 16GB 256GB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 002Satıcı: NotebookStore
15.792,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 15792.54