Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: notebookstore
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 13499.00 DELL Vostro 3520 Intel Core i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 004Satıcı: NotebookStore
14.024,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 14024.83 Dell Vostro 3520 N1614PVNB3520U004 i3-1215U 8 GB 512 GB SSD 120Hz 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
14.109,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 14109.19 Dell Vostro 3520 İ3-1215U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Freedos N1614pvnb3520u 004 14.240,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 14240.04 Dell Vostro 3520 N1614PVNB3520U004 i3-1215U 8 GB 512 GB SSD 120Hz 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: vizyonbilgisayar
14.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 14599.00 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 004Satıcı: notebookstore
14.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 14709 DELL Vostro 3520 i3-1215U 8GB 512GB SSD 15.6\" FHD 120Hz Freedos N1614PVNB3520U 004 14.688,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 14698