Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
18.267,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 18267.78 Dell Vostro 3520 İ3-1215U 12Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro N1614pvnb3520u 018 18.301,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
2 18301.80 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 12GB 512GB SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 018Satıcı: notebookstore
19.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 19409 DELL Vostro 3520 i3-1215U 12GB 512GB SSD 15.6\" FHD 120Hz Windows 11 Pro N1614PVNB3520U 018 19.372,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 19382 DELL Vostro 3520 Intel Core i3-1215U 12GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 018Satıcı: NotebookStore
20.828,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 20828.48