Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
15.991,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 15991.61 DELL Vostro 3520 Intel Core i3-1215U 32GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 028Satıcı: NotebookStore
16.311,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 16311.95 Dell Vostro 3520 i3-1215U 32GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos N1614PVNB3520U 028Satıcı: notebookstore
16.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 16499.00 Dell Vostro 3520 İ3-1215U 32Gb 1Tb Hdd 256Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Freedos N1614pvnb3520u 028 16.562,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 16562.25 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 32GB 1tb HDD 256GB SSD 15.6" Fhd 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 028Satıcı: notebookstore
17.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 17109 DELL Vostro 3520 i3-1215U 32GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6\" FHD 120Hz Freedos N1614PVNB3520U 028 17.083,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 17093