Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
16.665,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 16665.88 DELL Vostro 3520 Intel Core i3-1215U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 031Satıcı: NotebookStore
16.959,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 16959.25 Dell Vostro 3520 i3-1215U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos N1614PVNB3520U 031Satıcı: notebookstore
17.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 17199.00 Dell Vostro 3520 İ3-1215U 32Gb 1Tb Hdd 512Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Freedos N1614pvnb3520u 031 17.219,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
4 17219.48 DELL Vostro 3520 i3-1215U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6\" FHD 120Hz Freedos N1614PVNB3520U 031 17.761,00 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 17771 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 32GB 1tb HDD 512GB SSD 15.6" Fhd 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 031Satıcı: notebookstore
17.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 17809