Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
16.216,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 16216.37 DELL Vostro 3520 Intel Core i3-1215U 16GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 032Satıcı: NotebookStore
16.527,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 16527.72 Dell Vostro 3520 İ3-1215U 16Gb 1Tb Hdd 1Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Freedos N1614pvnb3520u 032 16.781,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 16781.33 Dell Vostro 3520 i3-1215U 16GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos N1614PVNB3520U 032Satıcı: notebookstore
16.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 16799.00 DELL Vostro 3520 i3-1215U 16GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6\" FHD 120Hz Freedos N1614PVNB3520U 032 17.309,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 17319 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 16GB 1tb HDD 1tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 032Satıcı: notebookstore
17.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 17409