Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
17.564,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 17564.91 DELL Vostro 3520 Intel Core i3-1215U 32GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 033Satıcı: NotebookStore
17.822,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 17822.32 Dell Vostro 3520 i3-1215U 32GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos N1614PVNB3520U 033Satıcı: notebookstore
17.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 17899.00 Dell Vostro 3520 İ3-1215U 32Gb 1Tb Hdd 1Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Freedos N1614pvnb3520u 033Satıcı: Notebook Store
18.095,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 18095.80 DELL Vostro 3520 i3-1215U 32GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6\" FHD 120Hz Freedos N1614PVNB3520U 033 18.665,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 18675 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 32GB 1tb HDD 1tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 033Satıcı: notebookstore
18.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 18709