Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
18.878,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 18878.71 DELL Vostro 3520 Intel Core i3-1215U 16GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 035Satıcı: NotebookStore
19.083,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 19083.57 Dell Vostro 3520 İ3-1215U 16Gb 1Tb Hdd 256Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro N1614pvnb3520u 035 19.376,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 19376.40 Dell Vostro 3520 i3-1215U 16GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro N1614PVNB3520U 035Satıcı: notebookstore
19.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 19399.00 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 16GB 1tb HDD 256GB SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 035Satıcı: notebookstore
19.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 20009 DELL Vostro 3520 i3-1215U 16GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6\" FHD 120Hz Windows 11 Pro N1614PVNB3520U 035 19.986,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 19996