Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
20.288,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 20288.55 DELL Vostro 3520 Intel Core i3-1215U 32GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 036Satıcı: NotebookStore
20.437,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 20437.01 Dell Vostro 3520 i3-1215U 32GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro N1614PVNB3520U 036Satıcı: notebookstore
20.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
3 20699.00 Dell Vostro 3520 İ3-1215U 32Gb 1Tb Hdd 256Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro N1614pvnb3520u 036 20.750,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 20750.62 DELL Vostro 3520 i3-1215U 32GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6\" FHD 120Hz Windows 11 Pro N1614PVNB3520U 036 21.404,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 21414 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 32GB 1tb HDD 256GB SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 036Satıcı: notebookstore
21.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 21509