Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
20.993,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 20993.47 DELL Vostro 3520 Intel Core i3-1215U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 039Satıcı: NotebookStore
21.113,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 21113.74 Dell Vostro 3520 İ3-1215U 32Gb 1Tb Hdd 512Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro N1614pvnb3520u 039 21.437,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 21437.73 DELL Vostro 3520 i3-1215U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6\" FHD 120Hz Windows 11 Pro N1614PVNB3520U 039 22.113,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 22123 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 32GB 1tb HDD 512GB SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 039Satıcı: notebookstore
22.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
5 22209