Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
20.523,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 20523.52 DELL Vostro 3520 Intel Core i3-1215U 16GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 040Satıcı: NotebookStore
20.662,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 20662.58 Dell Vostro 3520 İ3-1215U 16Gb 1Tb Hdd 1Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro N1614pvnb3520u 040 20.979,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20979.65 Dell Vostro 3520 i3-1215U 16GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro N1614PVNB3520U 040Satıcı: notebookstore
20.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
4 20999.00 DELL Vostro 3520 i3-1215U 16GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6\" FHD 120Hz Windows 11 Pro N1614PVNB3520U 040 21.640,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 21650 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 16GB 1tb HDD 1tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 040Satıcı: notebookstore
21.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 21709