Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
21.933,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 21933.36 DELL Vostro 3520 Intel Core i3-1215U 32GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 041Satıcı: NotebookStore
22.016,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 22016.03 Dell Vostro 3520 İ3-1215U 32Gb 1Tb Hdd 1Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro N1614pvnb3520u 041 22.353,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
3 22353.86 Dell Vostro 3520 i3-1215U 32GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro N1614PVNB3520U 041Satıcı: notebookstore
22.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 22399.00 DELL Vostro 3520 i3-1215U 32GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6\" FHD 120Hz Windows 11 Pro N1614PVNB3520U 041 23.058,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 23068 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 32GB 1tb HDD 1tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 041Satıcı: notebookstore
23.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 23109