Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: gezgezal
12.150,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 12150.00 Dell Vostro 3520 N1614pvnb3520u İ3-1215U 8Gb 256Ssd 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar-Cnt00Satıcı: Teknoraks
11.994,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 11994.26 DELL Vostro 3520 i3-1215U 8GB 256GB SSD 15.6" FHD 120Hz Ubuntu N1614PVNB3520USatıcı: Teknoraks
12.287,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 12287.04 Dell Vostro 3520 N1614PVNB3520U i3-1215U 8GB 256SSD 15.6 FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT00Satıcı: Teknoraks
12.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 12349.00 Dell Vostro 3520 N1614PVNB3520U i3-1215U 8 GB 256 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü BilgisayarSatıcı: vizyonbilgisayar
12.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 12399.00 Dell Vostro 3520 N1614PVNB3520U i3-1215U 8 GB 256 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü BilgisayarSatıcı: sanaluygun
12.409,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 12409.59 Dell Vostro 3520 N1614PVNB3520U Vostro 3520 Ci3-1215U 8GB 256GB SSD 15.6" UbuntuSatıcı: JetKlik
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 12499.00 Dell Vostro 3520 i3-1215U 8GB 256GB SSD 15.6" FHD 120Hz Ubuntu N1614PVNB3520USatıcı: Teknoraks
12.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 12549.00 DELL N1614PVNB3520U Vostro 3520 Ci3-1215U 8GB 256GB SSD 15.6\" Ubuntu 12.528,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
9 12538 DELL N1614PVNB3520U Vostro 3520 Ci3-1215U 8GB 256GB SSD 15.6" UbuntuSatıcı: Nesiltech Teknoloji
12.685,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
10 12685.03 Dell N1614pvnb3520u Vostro 3520 Ci3-1215U 8Gb 256Gb Ssd 15.6" UbuntuSatıcı: Nesiltech Teknoloji
12.815,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
11 12815.80 Dell Vostro 3520 N1614Pvnb3520U Intel Core i3-1215U 15.6" 8 GB RAM 256 GB SSD FHD Ubuntu NotebookSatıcı: NotebookStore
13.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 13399.00 DELL Vostro 3520 i3-1215U 8GB 256GB SSD 15.6\" FHD 120Hz Ubuntu N1614PVNB3520U 14.010,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
13 14020 Vostro 3520 N1614Pvnb3520U İ3-1215U 8Gb 256Gb Ssd 15.6 Inc Fhd Ubuntu Notebook Taşınabilir BilgisayarSatıcı: pazareyle
15.850,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 15860.27 Dell Vostro 3520 Intel Core I3-1215U 8gb 1tb HDD 256GB SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1614PVNB3520U 034Satıcı: notebookstore
19.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
15 19309