Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
19.739,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
1 19739.04 Dell Vostro 3520 İ5-1135G7 16 Gb 1 Tb Ssd 15.6" Windows 10 Pro N2062pvnb3520_u Zi714Satıcı: Zitek Bilişim
19.716,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
2 19716.37 Dell Vostro 3520 i5-1135G7 16 GB 1 TB SSD 15.6" Windows 10 Pro N2062PVNB3520-U Zi714 N2062PVNB3520-U714Satıcı: Zitek Bilişim
20.280,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20280.45 Dell Vostro 3520 I5-1135G7 16 GB 1 Tb SSD 15.6" Windows 10 Pro N2062PVNB3520_U ZI714 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
20.650,97 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 20660.97 Dell Vostro 3520 i5-1135G7 16 GB 1 TB SSD 15.6" Windows 10 Pro N2062PVNB3520_U Zi714Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
20.826,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 20826.86