Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
18.003,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 18003.83 Dell Vostro 3520 İ5-1135G7 8 Gb 256 Gb Ssd 15.6" Windows 11 Home N2062pvnb3520_u Zi727Satıcı: Zitek Bilişim
18.066,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 18066.84 Dell Vostro 3520 i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 15.6" Windows 11 Home N2062PVNB3520-U Zi727 N2062PVNB3520-U727Satıcı: Zitek Bilişim
18.583,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
3 18583.72 Dell Vostro 3520 N2062Pvnb3520_U Zi727 Intel Core i5 1135G7 15.6" 8 GB RAM 256 GB SSD Windows 11 Home LaptopSatıcı: zitek bilişim
18.922,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 18922.10 Dell Vostro 3520 I5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 15.6" Windows 11 Home N2062PVNB3520_U ZI727 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
18.923,13 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 18933.13