Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
19.522,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 19522.14 Dell Vostro 3520 İ5-1135G7 16 Gb 256 Gb Ssd + 1 Tb Hdd 15.6" Windows 10 Pro N2062pvnb3520_uzi757Satıcı: Zitek Bilişim
19.510,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
2 19510.18 Dell Vostro 3520 i5-1135G7 16 GB 256 GB SSD + 1 TB HDD 15.6" Windows 10 Pro N2062PVNB3520-UZi757 N2062PVNB3520-U757Satıcı: Zitek Bilişim
20.068,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 20068.36 Dell Vostro 3520 I5-1135G7 16 GB 256 GB SSD + 1 Tb HDD 15.6" Windows 10 Pro N2062PVNB3520_UZI757 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
20.434,99 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 20444.99 Dell Vostro 3520 i5-1135G7 16 GB 256 GB SSD + 1 TB HDD 15.6" Windows 10 Pro N2062PVNB3520_UZi757Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
20.609,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
5 20619.04