Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Zitek Bilişim
20.532,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 20532.34 Dell Vostro 3520 N2062PVNB3520_UZi767 i5-1135G7 16 GB 1 TB HDD+512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
20.823,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 20823.54 Dell Vostro 3520 i5-1135G7 16 GB 512 GB SSD + 1 TB HDD 15.6" Windows 11 Pro N2062PVNB3520-UZi767 N2062PVNB3520-U767Satıcı: Zitek Bilişim
21.340,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 21340.90 Dell Vostro 3520 I5-1135G7 16 GB 512 GB SSD + 1 Tb HDD 15.6" Windows 11 Pro N2062PVNB3520_UZI767 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
21.730,86 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 21740.86 Dell Vostro 3520 i5-1135G7 16 GB 512 GB SSD + 1 TB HDD 15.6" Windows 11 Pro N2062PVNB3520_UZi767Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
21.915,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 21925.96