Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
21.257,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 21257.34 Dell Vostro 3520 İ5-1135G7 16 Gb 1 Tb Ssd + 1 Tb Hdd 15.6" Windows 11 Home N2062pvnb3520_uzi777Satıcı: Zitek Bilişim
21.159,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 21159.72 Dell Vostro 3520 i5-1135G7 16 GB 1 TB SSD + 1 TB HDD 15.6" Windows 11 Home N2062PVNB3520-UZi777 N2062PVNB3520-U777Satıcı: Zitek Bilişim
21.765,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 21765.09 Dell Vostro 3520 I5-1135G7 16 GB 1 Tb SSD + 1 Tb HDD 15.6" Windows 11 Home N2062PVNB3520_UZI777 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
22.162,83 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 22172.83 Dell Vostro 3520 i5-1135G7 16 GB 1 TB SSD + 1 TB HDD 15.6" Windows 11 Home N2062PVNB3520_UZi777Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
22.351,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 22361.6