Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elmacık
17.477,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
1 17477.45 Dell Vostro 3520 I5-1135G7 32 GB 1 TBSSD 15.6" Fhd FreeDos N2062PVNB3520U BT14Satıcı: Elmacık | 1 yorum
17.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 17799.99 Dell Vostro 3520 N2062PVNB3520UBT14 i5-1135G7 32 GB 1 TB SSD 15.6" FHD Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Elmacık
18.199,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 18199.99 Dell Vostro 3520 I5-1135G7 32 GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Freedos N2062PVNB3520U BT14Satıcı: Elmacık | 2 yorum
18.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 18309 Dell Vostro 3520 N2062Pvnb3520Ubt14 Intel Core i5 1135G7 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD FHD Ubuntu LaptopSatıcı: Elmacık
18.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 18299.99