Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
19.645,00 TL + Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
1 19655 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 8 GB 256 GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H01 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
20.063,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 20063.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 8 GB 256 GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H01 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
20.481,48 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 20491.48 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 8 GB 256 GB SSD W11HOME 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520H01+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
20.899,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
4 20899.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 8 GB 256 GB SSD WIN 11 Home 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520H01 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
20.899,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 20909.47