Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
20.303,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 20313 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5 1135G7 16 Gb 256 Gb Ssd Windows 11 Home 15.6" Fhd 120Hz Tasinabilir Bilgisayar N2063pvnb3520h05 + Weblegelsin Canta 20.627,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 20627.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 16 GB 256 GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H05 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.599,47 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 21609.47 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 16 GB 256 GB SSD W11HOME 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520H05+ZETTA ÇANTASatıcı: Weblegelsin
21.599,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
4 21599.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 16 GB 256 GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H05 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.599,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 21599.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 16 GB 256 GB SSD WIN 11 Home 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520H05 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.599,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 21609.47