Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
21.619,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 21619.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 32 GB 256 GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H09 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
21.619,00 TL + Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 21629 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 32 GB 256 GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H09 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
22.539,48 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 22549.48 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 32 GB 256 GB SSD W11HOME 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520H09+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
22.999,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 22999.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 256 GB SSD WIN 11 Home 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520H09 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
22.999,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 23009.47