Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
24.345,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 24355 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 1 TB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H11 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.863,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 24863.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 32 GB 1 Tb SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H11 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.381,48 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 25391.48 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 32 GB 1 Tb SSD W11HOME 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520H11+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
25.899,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
4 25899.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 1 TB SSD WIN 11 Home 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520H11 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.899,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 25909.47