Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
25.381,50 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 25391.5 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 32 GB 2 Tb SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H12 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
26.131,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 26141 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 2 TB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H12 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.687,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 26687.50 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5 1135G7 32 Gb 2 Tb Ssd Windows 11 Home 15.6" Fhd 120Hz Tasinabilir Bilgisayar N2063pvnb3520h12 + Weblegelsin Canta 27.243,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
4 27243.47 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 32 GB 2 Tb SSD W11HOME 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520H12+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
27.799,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27799.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 2 TB SSD WIN 11 Home 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520H12 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.799,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 27799.47