Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
23.715,50 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 23725.5 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 64 GB 512 GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H14 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
24.721,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 24731 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 64 GB 512 GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H14 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.247,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 25247.50 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 64 GB 512 GB SSD W11HOME 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520H14+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
26.299,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 26299.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 64 GB 512 GB SSD WIN 11 Home 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520H14 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.299,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 26309.47