Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
26.459,50 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 26469.5 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 64 GB 1 Tb SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H15 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
26.977,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 26987 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 64 GB 1 TB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520H15 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.551,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 27551.50 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5 1135G7 64 Gb 1 Tb Ssd Windows 11 Home 15.6" Fhd 120Hz Tasinabilir Bilgisayar N2063pvnb3520h15 + Weblegelsin Canta 28.125,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 28125.47 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 64 GB 1 Tb SSD W11HOME 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520H15+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.699,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28699.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 64 GB 1 TB SSD WIN 11 Home 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520H15 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.699,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
6 28699.47