Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
22.343,50 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 22353.5 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 16 GB 1 Tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P07 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
24.909,00 TL + Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
2 24919 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 16 GB 1 TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P07 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.439,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 25439.50 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 16 GB 1 Tb SSD W11PRO 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520P07+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
26.499,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 26499.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 16 GB 1 TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520P07 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.499,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
5 26509.47