Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
26.695,00 TL + Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
1 26705 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 16 GB 2 TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P08 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.263,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 27263.50 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5 1135G7 16 Gb 2 Tb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120Hz Tasinabilir Bilgisayar N2063pvnb3520p08 + Weblegelsin Canta 27.831,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
3 27831.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 16 GB 2 Tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P08 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.831,48 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 27841.48 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 16 GB 2 Tb SSD W11PRO 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520P08Satıcı: Weblegelsin
28.399,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
5 28399.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 16 GB 2 TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520P08 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.399,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 28409.47