Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
23.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 23509 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 256 GB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P09 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.999,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 23999.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 32 GB 256 GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P09 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.499,48 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 24509.48 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5 1135G7 32 Gb 256 Gb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120Hz Tasinabilir Bilgisayar N2063pvnb3520p09 + Weblegelsin Canta 24.499,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 24499.48 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 32 GB 256 GB SSD W11PRO 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520P09+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
24.999,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
5 24999.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 256 GB SSD WIN 11 Pro 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520P09 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.999,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 24999.47