Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
23.969,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 23979 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 512 GB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P10 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.479,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 24479.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 32 GB 512 GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P10 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.989,48 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 24999.48 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5 1135G7 32 Gb 512 Gb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120Hz Tasinabilir Bilgisayar N2063pvnb3520p10 + Weblegelsin Canta 24.989,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
4 24989.48 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 32 GB 512 GB SSD W11PRO 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520P10Satıcı: Weblegelsin
25.499,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 25499.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 512 GB SSD WIN 11 Pro 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520P10 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.499,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 25509.47