Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
28.011,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 28021 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 2 TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P12 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.607,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
2 28607.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 32 GB 2 Tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P12 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.203,48 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
3 29213.48 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 32 GB 2 Tb SSD W11PRO 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520P12+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
29.799,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 29799.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 2 TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520P12 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.799,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 29799.47