Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
26.131,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 26141 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 64 GB 256 GB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P13 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.687,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 26687.50 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5 1135G7 64 Gb 256 Gb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120Hz Tasinabilir Bilgisayar N2063pvnb3520p13 + Weblegelsin Canta 27.243,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 27243.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 64 GB 256 GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P13 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.243,48 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 27253.48 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 64 GB 256 GB SSD W11PRO 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520P13+ÇANTASatıcı: Weblegelsin
27.799,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27799.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 64 GB 256 GB SSD WIN 11 Pro 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520P13 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.799,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 27799.47